מילון המונחים

משולב, מעורב או מרחוק, איזה קורסים יש היום? אנחנו בוובאקדמיקס עושים סדר

שיטת הלימוד הפרונטלית ששורשיה נטועים בעולם העתיק לא תעבור מן העולם, אך היא תמשיך להצמיח לצידה מתודולוגיות וטכנולוגיות מתקדמות שיודעות לפגוש את הלומדים והלומדות במרחב שלהם, תוך הזדמנות אמיתית לביטוי עצמי והעמקה. אז מהן צורות הלימוד שהשתרשו היום בארגונים? 

וובאקדמיקס מובילה למידה דיגיטלית אפקטיבית בארץ ובעולם.אנחנו מציעים שילוב ייחודי בין מתודולוגיה עדכנית, תוכן דיגיטלי וטכנולוגיה מתקדמת, כדי לספק ללקוחותינו סל פתרונות משלימים למימוש, פיתוח והפקת למידה דיגיטלית. 

בנוסף לקורסים דיגיטליים, אנחנו מפיקים ומפתחים לומדות, כנסים דיגיטליים והקמה של מערכות למידה בענן.

Remote Teaching

Remote Teaching

הדרכה מרחוק

הכוונה בהדרכה מרחוק היא להעברת ההוראה המסורתית למרחב המקוון, באופן סינכרוני, באמצעות אפליקציות שונות המאפשרות שיחות ועידה, או להנגשה של חומר מוקלט ללא התאמתו לתצורה הדיגיטלית. כולנו התנסינו בהדרכה מרחוק בזמן הקורונה, כאשר התחברנו בזום להדרכות שתוכננו להיות פיזיות ועברו, באחת, לאינטרנט… היום, צריך לחשוב ולתכנן מחדש איזה קורסים כדאי להמשיך ולהדריך מרחוק.

הדרכה מרחוק היא אילוץ ואינה מביאה לידי ביטוי את יתרונות הלמידה בדיגיטל.

Blended Learning

Blended Learning

למידה מעורבת

למידה מעורבת היא למידה פרונטלית פיזית שמשלבת טכנולוגיות להעשרת הלמידה או ליעול תהליכים כמו תיעוד, מעקב או תכנון. היא מסייעת לתהליכי מדידה וניתוח אפקטביות של הדרכות. כמעט כל למידה פיזית שנעשית כיום משלבת טכנולוגיה במינון כזה או אחר. אז איזה קורסים כדאי להעביר בלמידה  מעורבתבמרכזי ההדרכה הפיזיים שלכם? קורס קליטה הוא מועמד נהדר.

למידה מעורבת מתאימה במיוחד לילדים ולהדרכה שמטרתה יצירת זיקה לארגון והעמקת הקשר ללומדים האחרים. 

Fully Online Course

Fully Online Course

קורס מקוון מלא

כל תכני הקורס, הפעילויות השונות והאינטראקציות של הקורס נעשות אונליין ובצורה א-סינכרונית. העובדים/ הלומדים נהנים מעושר של תכנים ומנגישות מלאה אליהם בכל מקום ובכל זמן. קורס מקוון מלא אינו כולל אינטראקציות פיזיות או סינכרוניות. ארגונים רבים היום בוחרים לייצר ספריית VOD של קורסי העשרה קצרצרים במיומנויות "רכות" כקורסי מקוונים באופן מלא.

קורס מקוון מלא מתאים מאוד להעשרה, פיתוח מקצועי או לקורסים קצרים וממוקדים.

Hybrid Learning

Hybrid Learning

למידה משולבת

למידה משולבת היא גישה מקיפה ומובנית שמשלבת את יתרונות המפגש הפיזי או הסינכרוני, ביחד עם ההמרכיבים הטובים של למידה מקוונת, ביניהם סרטונים, משחקים או רכיבי תרגול אינטראקטיביים. הלומדים צופים בוידאו, פותרים תרגילים, משחקים ואף נפגשים פיזית או סינכרונית, בקורס שכל רכיביו תוכננו מראש כחוויה הוליסטית ועשירה. 

מתאים במיוחד לקורסים מרובי חומר שדורשים מיומנויות ותרגולים מגוונים.

אז מה תמהיל הקורסים הנכון לארגון שלך? כיצד נכון לתכנן את הקורסים הבאים שלכם?

 נשמח לתאם איתך פגישה כדי לבחון אפשרות זאת לעומק.

אלה חלק מהלקוחות שכבר עובדים איתנו:

אקדמיה

ארגונים

ציבורי

מנטורים

Call Now Button