להרשמה או התחבר


 03-9151151      

   

תשובות פשוטות לשאלות נפוצותמי אנחנו ומה אנחנו עושים?

WebAcademix הוא מיזם חברתי-חדשני. אנחנו מאמינים בחשיבות הידע, ובכך שכל אחד יכול ללמוד ולהשתפר. בין אם מדובר בתחביב פרטי שתרצו לפתח, או אולי ברצון להקים עסק פרטי משגשג, אנחנו מאמינים שעם קצת ידע והכוונה מקצועית תלמדו לסמוך על עצמכם, ומשם - השמיים הם הגבול.

בואו נניח את הקלפים על השולחן: אצלנו אומנם לא תמצאו דרכי קסם מהירות לרכוש מקצוע לחיים או להרוויח כסף קל, אבל כן תמצאו מגוון עשיר של קורסים ממוקדי תוכן ומטרה, שירחיבו את החופש והידע האישי של כל אחד ואחת מכם. בנוסף, בסיומו של כל קורס, תהיו זכאים לתעודה של WebAcademix!

המוטו שלנו הוא שאפשר לדעת הכול. אנחנו מעודדים שיפור עצמי. חשוב לנו שתסמכו על עצמכם, וחשוב לנו לתת לכם ולכן את הכלים כדי שתוכלו לעשות זאת.

איך זה עובד?

פשוט מאוד!

שיטת הלימוד המקוונת היא תחום פורץ דרך, שהחלטנו לקחת כמה צעדים קדימה.
מכללת 
WebAcademix דוגלת בקורסים ממוקדים, תוך הבהרות, דגשים, טיפים ובעיקר יצירתיות, שיאפשרו לכם להגיע להבנה מלאה בכל זמן ומכל מקום.האתר שלנו מחולק למספר בתי ספר שמייצגים ענפי התמחות מרכזיים: בית הספר למסחר ועסקים, בית הספר לעבודות הבית ולשיפוצים, בית הספר למקצועות הטכניים, בית הספר למקצועות היופי והטיפוח ובית הספר לספורט ומיומנות.

כל מה שנותר לכם לעשות, הוא לבחור את בית הספר שמעניין אתכם, ולהתרשם ממגוון הקורסים הקיימים בו.

מצאתם את הקורס שמתאים לכם? נפלא! הירשמו אליו ותוכלו להתחיל בשיעור הראשון מיד.

לא מצאתם את הקורס שמתאים לכם? אל דאגה, אנחנו כל הזמן משתפרים, מתרחבים ומגדילים את היצע הקורסים שלנו. ספרו לנו מה הקורס שאתם רציתם ומי יודע, אולי הוא יצטרף לרשימת הקורסים הבאים שנפרסם.


מה מיוחד בנו?

אנחנו במכללת - WebAcademix שמים דגש ייחודי על השגת המטרה בצורה היעילה והמועילה ביותר, עם תוכן ישיר וענייני, מרצים בולטים ומעולים שיודעים להגיש את החומר, וגישה לשיעורים מכל מקום ובכל זמן.

בכל קורס תוכלו למצוא ערכות יישום ייחודיות, שיאפשרו לכם לרכוש או להשלים את כל הכלים והחומרים הרלוונטים ליישום שלם של הקורס. הערכה תישלח לדלת ביתיכם (ללא עלות דמי משלוח כמובן).

בנוסף, אחרי שהשקעתם, למדתם והגעתם לסוף הקורס, תהיו זכאים לקבל תעודת השתתפות ראשונה וייחודית מסוגה.איזה קורסים יש?

כבר כיום יש באתר מספר רב של קורסים, בנושאים כגון עבודות הבית והשיפוצים, מקצועות טכניים, מקצועות היופי והטיפוח, ספורט ומיומנויות ועוד.
השיטה המיוחדת שלנו בוחנת קודם כל - מה מעניין אתכם! לכן שווה לבדוק, לבקר, וכל
הזמן להתעדכן.
אנחנו עובדים על קורסים חדשים כל יום, ונשמח לשמוע מה תרצו שנוסיף, מוזמנים לפנות
אלינו בתחתית העמוד ולהציע רעיונות נוספים!

מי הם המרצים?

המרצים של WebAcademix נבחרים בקפידה רבה. הם לא רק מומחים בעלי שם בתחומם, הם גם מורים ומדריכים מצוינים, שנבחרו בגלל כישורנם להעברת מידע בצורה בהירה, מסודרת, פשוטה ומעניינת. יחד עם המרצים והמרצות, יש אצלנו צוות תחקירנים שמוודא ומאמת את כל המידע שעולה לאתר, בכדי להבטיח שכל הידע שתרכשו יהיה מדוייק. כל שנותר לכם, הוא ללמוד לסמוך על עצמכם!
מדיניות החזרים, או מה אם התחרטתי?

כולנו כאן, ב-WebAcademix, משקיעים מכל הלב כדי לוודא שתהיו הכי מרוצים מהקורסים שרכשתם. אבל יכול להיות שלמרות הכול, זה לא עבד בשבילכם וברצונכם לבטל את העסקה. זכותכם. לכן, כל הקורסים שרכשתם אצלנו ניתנים לביטול עד שעה מנקודת הרכישה, זאת כל עוד שלא צפיתם ביותר מ – 5% משיעורי הקורס.

אם מסיבה כזאת או אחרת, אינכם מרוצים מקורס שרכשתם, אנא הודיעו לנו דרך טופס יצירת הקשר  שבאתר. אנחנו כאן בשבילכם ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם.


אך שימו לב – למרות הרצון הטוב, לא תוכלו לקבל החזר מלא, לאחר שצפיתם במספר שיעורים.

האם יש תעודות, או תארים?


מכללת WebAcademix היא המכללה הראשונה מסוגה שמנפיקה תעודות השתתפות עם השלמת הקורס.

אחרי שתסיימו לצפות, ללמוד ולהשקיע, תוכלו לעבור מבחן סיום דיגיטלי ובסופו לדבל מאיתנו את התעודה.

תעודת השתתפות המעוצבת תישלח אליכם הביתה.יש לי רעיון לקורס חדש, אפשר להציע לכם?

בוודאי! אנחנו ב-WebAcademix כל הזמן מחפשים דרכים להשתפר ולהרחיב את מגוון הקורסים באתר. אתם יותר ממוזמנים להציע לנו קורסים חדשים ומעניינים שנבדוק, ומי יודע?אולי הקורס הבא יהיה הקורס שלכם!עדיין יש לי שאלות, למי אני פונה?

יש לך שאלות נוספות? יופי! אנחנו ב-WebAcademix אוהבים אנשים עם שאלות, בייחוד אם הם פועלים כדי לקבל עליהן תשובות.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולהשיב על כל שאלה, , כי רק כך אפשר לדעת הכל!


צרו אתנו קשר בטלפון: 03-9151151, או כתבו אלינו.

טואול - בניית אתרים באינטרנט