להרשמה או התחבר


 03-9151151      

   עיצוב פנים עצמאי

מחיר: 2,150
מחיר מבצע : 1,149
כמות
תעודת סיום הקורס (בהשלמת מבדק דיגיטלי):
facebook imagegoogle imagetwitter imageemail image
עיצוב פנים עצמאי
עיצוב פנים עצמאיעיצוב פנים עצמאי - תעודת השתתפות
כבר שנים שהמודעות להשפעות עיצוב פנים  וסביבת המחייה או העבודה שלנו עלינו - עולה ומתגברת.
הקשר הישיר בין העיצוב של המקום שאנחנו שוהים בו על מערכות היחסים שלנו, על הרגשות שלנו ועל הגישה שלנו לדברים ברור, חד ומורגש!
באמצעות לימודי עיצוב פנים נלמד כיצד ליצור ולעצב מרחב מותאם נוכל ליצור סביבה נעימה יותר, חיובית יותר, לנו וליקרים לנו.

לימודי עיצוב פנים אונלייןבאמצעות קורס עיצוב פנים תוכלו לרכוש את הידע והמקצועיות באומנות עיצוב פנים והתאמת חללים לצרכים האישיים שלכם. 
הקורס מועבר במלואו באינטרנט כך שתוכל ללמוד מתי שנוח לכם ובכל זמן ובכל מקום. 


קבלו טעימה קצרה ממה שמצפה לנו


רכישת היכולת


קורס עיצוב פנים עצמאי מבית WebAcademix בו תקבלו את כל הכלים והידע הדרוש לניתוח, תכנון ויישום עיצובים שונים לטעמכם. במהלך הקורס נעמיק בסגנונות העיצוב הנפוצים, ננתח אותם באמצעות שיטת ה - Y ונלמד את העקרונות, הכללים והקווים המנחים לשילוב מושלם בין מרכיבי העיצוב.


קורס עיצוב פנים עצמאי המורכב מ עשרה שיעורים  שמשלימים תהליך להשגת המטרה - להעניק לכל אחד ואחת מכם את היכולת לעצב, לשדרג, לתכנן ולשפץ את הבית או המשרד שלכם או של היקרים לכם.  

לפרטים נוספים אודות לימודי עיצוב פנים בחרו מהבאים:         

היי, לפני שאתם רוכשים את הקורס, חשוב שתכירו מס' תנאים.
1. כל הפרה של זכויות יוצרים / קניין רוחני של חומרי הקורס תגרור חסימת משתמש ונקיטת הליכים משפטיים.
2. לא ניתן לחלוק משתמשים או הרשאות מכמה עמדות עבודה במקביל - הניסיון יגרור נעילת משתמש לשעה ולאחר 3 ניסיונות יינעל המשתמש לאלתר

בהערכה רבה וברצון טוב, צוות WebAcademix
עולם עיצוב הפנים נכנס לבתים של כולנו, למשרדים של כולנו, לסביבה של כולנו, ומטרתו לשדרג ולהשפיע לטובה על אלו הנוכחים או העוברים בו.
מטרת הקורס עיצוב פנים עצמאי היא להקנות לכל אחד ואחת מכם את היכולת לנתח עיצובים קיימים, לתכנן בכוחות עצמכם, ליישם לפי הטעם האישי ולשלב בצורה מקצועית ומדוייקת.

הקורס - עיצוב פנים עצמאי מורכב מעשרה שיעורים שניתן לחלק לשלושה פרקים בתהליך.
כאשר הפרק הראשון מתמקד בהכרת עולם העיצוב ובאפשרויות התכנון והתוכניות.
הפרק השני מתמקד בניתוח מרכיבי העיצוב לפי שיטת ה - Y.
והפרק השלישי משלים את התהליך תוך העמקה בעקרונות, בקווים המנחים, בטיפים המקצועיים ובדרכים לשילוב מושלם, מושכל ומדוייק!

להלן תוכנית הלימוד של הקורס
:
אורך כל שיעור הוא כ - 15 דק' בממוצע - ערוכות, ממוקדות ומותאמות למשך הקשב והריכוז.

פרק ראשון: אז מה התוכנית?

 שיעור מס' 1 - מבוא לעולם עיצוב הפנים
                    מה נלמדהקדמה לקורס, הגדרת עיצוב הפנים, הכרת מרכיבי העיצוב וחשיפת הכלי העיצובי הראשון - שיטת ה - Y. בנוסף על אלו נעמיק בסגנונות העיצוב הנפוצים והפופולריים - המודרני, הכפרי, הקלאסי והסקנדינבי.

 שיעור מס' 2 - עקרונות לתכנון והגדרת הקו האישי
                    מה נלמד: נכיר את התוכניות הקיימות בדגש על התוכנית האדריכלית, נעמיק בחשיבות התכנון ונעבור על מס' קווים מנחים לתכנון עצמאי וליצירת תוכנית משקפת, לסיום נעבור על מס' טכניקות להגדרת הטעם האישי וההישג הנדרש.

פרק שניניתוח מרכיבי העיצוב

 שיעור מס' 3 - עולם שלם בצבע - מרכיב וגם יסוד
                   מה נלמד: נכיר את עולם הצבעים מקרוב יותר, נלמד על משמעויותיהם, ההשפעות שלהם עלינו ועל קווים מנחים לשילוב איתם וביניהם, במהלך השיעור נלמד כמה סודות מעצבים בכל הנוגע לעולם הצבע ולסיום ננתח את המרכיב ומשמעותו העיצובית באמצעות שיטת ה - Y.

 שיעור מס' 4 - עולם הריצוף - על זה הכל עומד
                   מה נלמד: אילו אפשרויות ריצוף נפרשות בפנינו? נכיר את הסוגים הקיימים ואת החלוקה המקצועית שלהם. מה התכונות של כל אחד ואחד מהם ואיך נשלב אותם בדיוק רב במרחב המעוצב. וכמובן שננתח את המשמעות העיצובית שלהם, שוב, באמצעות שיטת ה - Y.

 שיעור מס' 5 - עולם מלא באור ותאורה
                   מה נלמד: מה הם מרכיבי האור? איזה סוגי תאורה יש לנו? ממה הם מורכבים? מה חשוב לקחת בחשבון? ואיך ניצור אפקטים וויזואלים באמצעות האור. ניתוח מרכיב התאורה באמצעות שיטת ה - Y (צבע, חומר וצורה).

 שיעור מס' 6 - החיפוי - כמרכיב עיצוב והסתרה
                   מה נלמד: עולם החיפוי פורש בפנינו אינספור אפשרויות לשדרוג, תיקון, הסתרה וכמובן עיצוב החלל. נכיר את כל אותן אפשרויות, נלמד איך לבחור את הנכון לנו, איך לשלב אותו ואיפה, וכמובן שגם אותו ננתח באמצעות שיטת ה - Y.

 שיעור מס' 7 - ריהוט, נגרות ותוכן עיצובי
                   מה נלמד: עולם הריהוט מכניס תוכן לתמונה, עם עד עכשיו הכנו את המרחב - הגיע הזמן להכניס את הרהיטים, נכיר את משפחות הרהיטים ומאפייניהם, עקרונות לתכנון מערך ריהוט חכם ופרקטי ואוכיח לכם שגם מעוצב לתפארת וגם שימושי זה הכי הכי, ושוב - ננתח באמצעות שיטת ה - Y ובסגנונות העיצוב למיניהם.

 שיעור מס' 8 - הום סטיילינ וריהוט משלים
                   מה נלמד: אז עכשיו שהמרחב מוכן, והתוכן בפנים, כל שנותר לנו הוא לקשט. ולכן תחילה נסדר וננתח את עולם הריהוט המשלים, נלמד על המשמעויות העיצוביות והאמירה שהם מביאים איתם, ונשלב אותם בסגנונות העיצוב שניתחנו וננתח.


פרק שלישי: הכל מתחבר

 שיעור מס' 9 - קווים לשילוב מרכיבי העיצוב
                   מה נלמד: איך נשלב הכל לכדי עיצוב אחד מושלם? איך ניישם את העיצוב האישי בסגנון האישי? ועל פי אילו עקרונות וקווים מנחים נתאים, נשלב או נטמיע אלמנטים חדשים במרחב המעוצב.

 שיעור מס' 10 - הפאנג שואי - עיצוב מתרבות אחרת
                   מה נלמד: גישת הפאנג שואי היא גישה המשלבת את עולם הרוח יחד עם עולם העיצוב, איך נוכל לסגנן את הבית בצורה שתשלים לנו חוסרים או צרכים? כל התשובות בפנים.

חווית צפיה לימודית ואיכותית - השיעורים מצולמים מחמש זוויות וכוללים מגוון המחשות ושקופיות שעוזרות להבין ולסכם את החומר הנלמד בצורה שתאפשר לכם להבין בדיוק מה הולך בכל רגע. התכנים מוגשים בצורה ממוקדת, עניינית ונעימה לצפייה.


מכל זמן ובכל מקום - אנחנו יודעים איך זה: למה לצאת מהבית, כשאפשר לא? השיעורים שלנו מאוחסנים בשרתים מתקדמים שעוזרים לנו לשמור על איכות צפייה מקסימלית, והם ניתנים לצפייה בכל זמן ומקום. לא משנה אם אתם במיטה או בתאילנד!


בקצב האישי שלכם - משהו לא ברור? לא מובן? אל דאגה, תוכלו בכל רגע לחזור כמה רגעים לאחור, כמה פעמים שתרצו, ולעבור שוב על הדברים בלי צורך להרים אצבע ולשאול, ובלי חוסר נעימות.

קהילה לומדת - בכל זאת יש לכם שאלות? מעולה, אנחנו פה! במערכת הצפייה באיזור האישי קיים קישור לפורום בו תוכלו לשאול שאלות, לבקש עצותטיפים והבהרות ממשתתפים אחרים שלקחו את הקורס, וגם מענבל המוכשרת בעצמה!

שומרים על הכיס שלכם - הידע המקצועי, הטכניקות המעשיות, הטיפים, היישומיים והתובנות החשובות לביצוע - עולים הרבה מאד כסף בחוץ, באמצעות פיתוח של יכולת עצמאית ובמחיר נגיש לכל כיס, תוכלו לשמור את הכסף שלכם אצלכם ולהתחיל לסמוך אך ורק על עצמכם.

ענבל צלקה היא מעצבת פנים מובילה בעלת ניסיון של יותר מ - 15 שנה, היא הבעלים של סטודיו ענבליקה שמעסיק מעצבי פנים מוכשרים ויצירתיים, ומספק שירותי עיצוב מותאם למגזר העסקי ולמגזר הפרטי.
ענבל בולטת בכישורי הלימוד וההדרכה, בתשוקה שלה לעולם העיצוב וביצירתיות ייחודית ומעוררת השראה!
תהנו איתה וממנה...

שיטת למידה אחרת - אנחנו ב WebAcademix פיתחנו שיטת לימוד ייחודית המשלבת חווית צפייה נעימה ואיכותית יחד עם חווית למידה אינטראקטיבית המותאמת לתהליך הלימוד וההבנה, וזאת בכדי שתוכלו להפוך כל ידע ליכולת מעשית.

מיקוד במטרה
 - קורס עיצוב פנים עצמאי תוכנן ונבנה בקפידה ומשלים תהליך להשגת המטרה. בהתחלה נלמד את הרקע המקדים על יסודות העיצוב ומבוא לעולם עיצוב הפנים, משם נרחיב על סגנונות העיצוב, ניתוח באמצעות שיטה ייחודית, וכמובן, נלמד כיצד נוכל לתכנן, לשלב ולעצב בעצמאות את סביבת המחייה שלנו ושל הסובבים אותנו.
בלי מלח הוצאנו את כל מה שתפל מהקורסים ומיקדנו את התוכן לעיקר, כדי שתוכלו להינות משיעורים שמלאים רק במידע חשוב ובתכלס.

סדר וארגון - הקורס בנוי בצורה מסודרת ומאורגנת, שלב אחר שלב, צעד ועוד צעד, בכדי לאפשר לכם ללמוד ולהבין בדרך יעילה, הדרגתית ומקצועית.

מרצים מובילים חשוב לנו שהמידע יועבר על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם. בקורס הזה תוכלו ללמוד מענבל צלקה, מעצבת פנים מובילה שעוסקת בתחום כבר מספר שנים, מנהלת את סטודיו ענבליקה, ומעצבת בתשוקה וביצירתיות רבה. מוזמנים להכיר אותו עוד קצת ממש כאן בטאב מימין (הכר את המרצה).

זכאות לתעודה ברגע שתסיימו את הקורס, תהיו זכאים לתעודת השתתפות מבית WebAcademix!

טואול - בניית אתרים באינטרנט