להרשמה או התחבר


 03-9151151      

   "ידי זהב"


עוד לא בטוחים?
השאירו פרטים וקבלו שיעור ראשון מתנה לאימייל

מחיר: 549
מחיר מבצע : 499.90
כמות
תעודת סיום הקורס (בהשלמת מבדק דיגיטלי):
facebook imagegoogle imagetwitter imageemail image
"ידי זהב"
"ידי זהב"


מרגישים שנולדתם עם זוג ידיים שמאליות? הכיס התרוקן כבר מאנשי מקצוע לעבודות הבית השונות?

קורס "ידי זהב" מבית WEBACADEMIX הוא המקום הנכון עבורכם.

לימודי ידי זהב בהם תרכשו את כל הכלים והידע אודות החומרים, כלי העבודה והעקרונות החשובים לכל עבודת תחזוקה שבה תתקלו במהלך החיים והמגורים בביתכם.

קורס ידי זהב בו תלמדו להתמודד עם הרכבות והתקנות שונות, תליות וקיבועים, איטומים וחידושי רהיטים והכי חשוב - בכוחות עצמיכם.קבלו טעימה נהדרת מהקורס!
 

רכישת היכולת

קורס ידי זהב מורכב מתשעה שיעורים עיוניים ומעשיים, שנועדו להשלים מטרה חשובה בה יוענקו לכל אחד ואחת מכם היכולות והמיומנויות לפתור תקלות נפוצות בבית, לחסוך בהוצאות הכספיות וכמובן, להבטיח תחזוקת בית תקינה, איכותית ויציבה לאורך זמן.

בתחתית העמוד תחכה לכם ערכת היישום של הקורס עם כל הציוד הנדרש שיהפוך אתכם להנדימנים ישראליים, מקצועיים ועצמאיים.

הערכה תישלח תוך 5 ימי עסקים, עם משלוח חינם – עד הבית!

לפרטים נוספים בחרו מהבאים:

היי, לפני שאתם רוכשים את הקורס, חשוב שתכירו מס' תנאים.
1. כל הפרה של זכויות יוצרים / קניין רוחני של חומרי הקורס תגרור חסימת משתמש ונקיטת הליכים משפטיים.
2. לא ניתן לחלוק משתמשים או הרשאות מכמה עמדות עבודה במקביל - הניסיון יגרור נעילת משתמש לשעה ולאחר 3 ניסיונות יינעל המשתמש לאלתר

בהערכה רבה וברצון טוב, צוות WebAcademix
מטרת הקורס ידי זהב היא להקנות לכל אחד ואחת מכם את האפשרות לתחזק את ביתכםתרכשו את כל הכלים והידע אודות החומרים, כלי העבודה והעקרונות החשובים לכל עבודת תחזוקה שבה תתקלו במהלך החיים והמגורים בביתכם.לפניכם תוכנית הלימודים של הקורס :  

  פרק ראשון :  מבוא לתחזוקת הבית 
     
שיעור מס' 1   - בית המגורים - מבנה ומערכות 
                     
מה נלמד:   היכרות מעמיקה עם מרכיבי הבית הישראלי וחומרי הבנייה בו - הבטון, הבלוקים והגבס, מבנה ושימושי תשתיות הבית השונות - האוורור, הגז, החשמל, המים והתקשורת.
 
     
שיעור מס' 2   - תכנון ובטיחות בעבודה
                     
מה נלמד: עקרונות מנחים ודגשים להליך עבודת התחזוקה הביתית - שלבי התכנון, הביצוע והגימור, אפשרויות ציוד ההגנה וכללי הבטיחות לעבודה עם כלים. 

     שיעור מס' 3   - כלי העבודה וציוד נלווה
                     מה נלמדמרכיבי ארגז הכלים של ההנדימן הישראלי: השימושים, התכונות ואופן העבודה עם כלי העבודה הבסיסיים, החשמליים, המקצועיים (נגרות, אינסטלציה, חשמלאות וצביעה) ועזרים נלווים לעבודות התחזוקה.

     שיעור מס' 4 -  חוומרים ותכונותיהם
                     מה נלמד: הכל על המאפיינים, היתרונות והחסרונות, השימושים ואופן העבודה עם חומרי הבסיס בבית המגורים (בטון, בלוקים, גבס וקרמיקה) וחומרי תכולת הבית (עץ, זכוכית ואלומיניום).


  פרק שני:  עולם ההרכבות, חיזוקים, תליות והתקנות


     שיעור מס' 5 -  יד להרכבות, חיזוקים וחידוש רהיטים
                     מה נלמד: עקרונות מנחים להרכבות מוצרים, הרחבה על סוגי הנעילות ואמצעי החיבור הקיימים היום, כלי ההרכבה הבסיסיים, הרכבות רהיטים נפוצות ומס' אפשרויות לחידוש ותיקון של רהיטים - חיזוקי פרזולים, חידוש בצביעה והדבקת טפט דקורטיבי.


     שיעור מס' 6 -  יד לתליות, התקנות, איטום וקיבועים
                     מה נלמד: 
עקרונות מנחים לעבודות התלייה בקירות ובתקרת הבית, תיקוני קידוח נפוצים והדגמות לעבודות איטום ותלייה בסיליקון.

  פרק שלישי: עבודות ספציפיות (אינסטלציה, חשמל וצביעה)


     שיעור מס' 7 -  מערכת המים ואינסטלציה ביתית 
                     
מה נלמד: הכרת מרכיבי מערכת המים, פענוח תכניות מים, מבנה מערכות האינסטלציה הביתיות - הכיור, האסלה והמקלחת, עקרונות לעבודה בטוחה והדגמות לתיקונים נפוצים - סתימות, נזילות והחלפת רכיבים. 

     שיעור מס' 8 -  מערכת החשמל הביתית

                      מה נלמדהכרת מרכיבי מערכת החשמל, מבנה השקע הישראלי, פענוח תכניות חשמל, כללי בטיחות וציוד ההגנה הרלוונטי, קריאת ארון החשמל ותיקוני בעיות נפוצות.

     שיעור מס' 9 -  צביעה ותיקוני שפכטל

                      מה נלמד: הכל על עולם הצבע – סוגים, מאפיינים, מרכיבים, משמעויות ועקרונות לבחירה והתאמה. הכרת כלי הצביעה, תיקוני שפכטל נפוצים - מילוי וסתימת חורים, טיפול בקירות מתקלפים, עקרונות מנחים ופירוט שלבי הליך הצביעה הביתית.

 

חווית צפיה לימודית ואיכותית  -  בזמן שבכיתה תוכלו לראות את שלומי רק מזווית אחת, לפעמים דרך מספר אנשים, כאן צוות הצילום והעריכה שלנו דאגו לכם! השיעורים מצולמים מחמש זוויות וכוללים קלוז'אפים, סלואו מושנים וכל הפיצ'רים הנוספים שעדיין לא הצליחו להתקין בעין אנושית, ויאפשרו לכם להבין בדיוק מה הולך בכל שלב

התכנים מוגשים בצורה ממוקדת, עניינית ונעימה לצפייה.

מכל זמן ובכל מקום  -  אנחנו יודעים איך זה: למה לצאת מהבית, כשאפשר לא? השיעורים שלנו מאוחסנים בשרתים מתקדמים  שעוזרים לנו לשמור על איכות צפייה מקסימלית, והם ניתנים לצפייה בכל זמן ומקום. לא משנה אם אתם בסלון, ברכבת או בתאילנד !


בקצב האישי שלכם  -  משהו לא ברור? לא מובן? אל דאגה, תוכלו בכל רגע לחזור כמה רגעים לאחור, כמה פעמים שתרצו, ולעבור שוב על הדברים בלי צורך להרים אצבע ולשאול, ובלי חוסר נעימות .

קהילה לומדת  - בכל זאת יש לכם שאלות? מעולה, אנחנו פה! במערכת הצפייה באיזור האישי קיים קישור לפורום בו תוכלו לשאול שאלות, לבקש עצות טיפים והבהרות ממשתתפים אחרים שלקחו את הקורס, וגם משלומי המוכשר בעצמו!

שומרים על הכיס שלכם  - הידע המקצועי, הטכניקות המעשיות, הטיפים היישומיים והתובנות החשובות לביצוע - עולים הרבה מאד כסף בחוץ, באמצעות פיתוח של יכולת עצמאית ובמחיר נגיש לכל כיס תוכלו לשמור את הכסף שלכם אצלכם ולהתחיל לסמוך אך ורק על עצמכם.

את הקורס מעביר שלומי אלפיה , מומחה מנוסה למגוון עבודות הבית והשיפוץ. שלומי מעביר עוד מבחר קורסים בבית הספר לעבודות הבית והשיפוצים, ונבחר לאלו כתוצאה מ יכולות ההדרכה המדוייקות, ההסבר הפרקטי ומקצועיות רבה.  תהנו איתו וממנו!

שיטת למידה אחרת -  אנחנו ב WebAcademix פיתחנו שיטת לימוד ייחודית המשלבת חווית צפייה נעימה ואיכותית יחד עם חווית למידה אינטראקטיבית המותאמת לתהליך הלימוד וההבנה, וזאת בכדי שתוכלו להפוך כל ידע ליכולת מעשית.

מיקוד במטרה   - קורס ידי זהב תוכנן ונבנה בקפידה ומשלים תהליך להשגת המטרה. בהתחלה נלמד על מבנה ומערכות בית המגורים, על כלי העבודה ועל תיכנון מדוייק ובטיחותי, בהמשך נרחיב על תכונות חומרים שונים, הרכבות, חיזוקים וגם כיצד לחדש רהיטים. נקבל עקרונות מנחים לעבודות תלייה , התקנה קיבועים שונים ואיטום. ואף נרחיב וניגע בעבודות אינסטלציה, חשמל וצבע ויחד עם כל הטריקים והטיפים שנקבל משלומי, נוכל לצאת לדרך עצמאית.
 

בלי מלח   הוצאנו את כל מה שתפל מהקורסים ומיקדנו את התוכן לעיקר, כדי שתוכלו להינות משיעורים שמלאים רק במידע חשוב ובתכלס .

סדר וארגון  - הקורס בנוי בצורה מסודרת ומאורגנת, שלב אחר שלב, צעד ועוד צעד, בכדי לאפשר לכם ללמוד ולהבין בדרך יעילה, הדרגתית ומקצועית.


מרצים מובילים
  חשוב לנו שהמידע יועבר על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, לכן בקורס הזה תוכלו ללמוד מ שלומי אלפיה!  
מוזמנים להכיר אותו עוד קצת ממש כאן בטאב מימין (הכר את המרצה).

זכאות לתעודה   ברגע שתסיימו את הקורס, תהיו זכאים לתעודת השתתפות מבית  WebAcademix!

טואול - בניית אתרים באינטרנט