להרשמה או התחבר


 03-9151151      

   אופנה וסטיילינג - פשוט להחמיא לעצמך


מחיר: 2,150
מחיר מבצע : 1,149
כמות
תעודת סיום הקורס (בהשלמת מבדק דיגיטלי):
facebook imagegoogle imagetwitter imageemail image
אופנה וסטיילינג - פשוט להחמיא לעצמך
אופנה וסטיילינג - פשוט להחמיא לעצמךאופנה וסטיילינג - תעודת השתתפות

הסטייל שלנו, התדמית שלנו, הרושם הראשוני או המאוחר שאנחנו יוצרות
- כל אלו לא רק משפיעים על הצורה שבה אנחנו מצטיירים בפני הסביבה שלנו, אלא גם על איך שאנחנו רואים את עצמנו.

באמצעות קורס סטיילינג תוכלו להרכיב את ההופעה המחמיאה והמתאימה לכל סביבה או אירוע (לעבודה, לפגישה, לבילוי או אפילו סתם לבית) נוכל לשדרג את התחושות, הרגשות, את מערכות היחסים שלנו וכמובן - את הגישה שלנו לדברים.

לימודי סטיילינג באינטרנט


לימודי סטיילינג יאפשרו לכן ולכם את ההבנה, היכולות והתפיסה בבניית סטייל נכון ומחמיא לכל אחת ואחד.
באמצעות קורס סטיילינג  תוכלו לרכוש את הידע והמקצועיות באומנות בנייה ועיצוב ציפורניים.  הקורס במלואו מועבר באינטרנט כך שתוכל ללמוד מתי שנוח לכם ובכל זמן ובכל מקום. 

קבלו טעימה קצרה ממה שמצפה לנו

   

רכישת היכולת

קורס  אופנה וסטיילינג למתחילות  מבית  WebAcademix בו   תקבלו את כל הכלים והידע הנחוץ להבנת עולם האופנה העכשווי, טרנדים, סגנונות הלבוש הבולטים, קווים מנחים להרכבת OutFits מושלמים ומחמיאים וכמובן מגוון טיפים יישומיים ועקרונות לשדרוג הסטיילינג, התדמית והתחושה שתלווה אתכן!

לפרטים נוספים על קורס סטיילינג אונליין בחרו מהבאים:

היי, לפני שאתם רוכשים את הקורס, חשוב שתכירו מס' תנאים.
1. כל הפרה של זכויות יוצרים / קניין רוחני של חומרי הקורס תגרור חסימת משתמש ונקיטת הליכים משפטיים.
2. לא ניתן לחלוק משתמשים או הרשאות מכמה עמדות עבודה במקביל - הניסיון יגרור נעילת משתמש לשעה ולאחר 3 ניסיונות יינעל המשתמש לאלתר

בהערכה רבה וברצון טוב, צוות WebAcademix
כל כך הרבה בגדים, כל כך הרבה סגנונות לבוש, אבל איך נדע מה הכי יתאים לנו? איך נוכל לעזור לאלו שמסביבנו להראות הכי טוב שאפשר?

מטרת קורס "אופנה וסטיילינג למתחילות" היא להקנות לכל מי שרוצה את הכלים, היכולת וההבנה להראות הכי טוב שאפשר בכל מצב נתון.
באמצעות הקורס נלמד להבחין בין סגנונות לבוש ואופנות שונות לאירועים שונים ולהתאימם למבנה הגוף, למצב הרוח ולרושם שנרצה לשדר.
סטיילינג נכון מתחיל בשילוב מנצח של הבגדים, האביזרים, האיפור והשיער ויכול לתת לנו ביטחון עצמי גבוה ולהשתלב באופן מושלם בכל מקום אליו נרצה להגיע.הקורס מורכב מתשעה שיעורים שניתן לחלקם לשלושה פרקים. אורך ממוצע של כל שיעור עומד על 15 דקות.

השיעורים נבנו במיוחד כתהליך להשגת המטרה- להעניק לכל מי שרוצה את ההבנה והיכולת לעצב, לסגנן ולהרכיב בקלות אאוטפיטים מושלמים!

לפניכן תכנית הלימודים של הקורס:

פרק ראשון:   המידע הבסיסי שצריך כדי להבין בסטיילינג

שיעור1: מבוא לעולם האופנה והסטיילינג
 
מה נלמד?
נגדיר מושגי יסוד בעולם האופנה והסטיילינג. הגדרה ברורה של התפקיד והאחריות של הסטייליסטית הן הכרחיות להבנה הראשונית של התחום. ניתן לכן הנחיות בסיסיות לשילובי צבעים ונתאים את סגנון הלבוש תוך הוספת אקססוריז מתאימים לכל סוג של הופעה, ליצירת התדמית הרצויה לכל אירוע.

שיעור 2: הבגד, מבנה הגוף והקשר ביניהם
?מה נלמד
.תחילה נבין מהם הסוגים של מבנה הגוף הנשי השונה מאחת לאחת ואז נוכל להתאים את הבגד והסגנון לסוג מבנה הגוף המבוקש

שיעור 3: עולם הצבע והטקסטורות
מה נלמד?
נבחין ונבדיל בין הגוונים השונים והטקסטורות השונות של הבגדים אותם נרצה ללבוש. נחלק את הצבעים למשפחות ונבין מהם שילובי הצבעים המומלצים. נבדיל בין סוגי הטקסטורות וההדפסים וניתן עקרונות מנחים לבחירה ולשילוב אולטימטיבי ביניהם.

פרק שני: חוץ מהבגדים, איך אפשר ליצור הופעה מושלמת?

שיעור 4: סודות ההלבשה התחתונה ומשמעותן
מה נלמד?
נבין שעולם ההלבשה התחתונה הוא עשיר ומגוון ומכיל המון פריטים ולכל אחד מהם שימוש שונה המשפיע על הביטחון העצמי והחזקת הבגד על הגוף. נלמד לבחור את הפריטים הנכונים שיתאימו למבנה הגוף המבוקש וניתן מגוון טיפים חשובים לשיפור ההופעה התחתונה.

שיעור 5:  האקססוריז- אביזרי האופנה הנלווים
מה נלמד?
מהם אביזרי האופנה הפופולאריים ביותר ואיך ניתן להתאימם לסגנונות הלבוש השונים כדי ליצור את ההופעה המגניבה והמושכת ביותר.

שיעור 6:  איפור ועיצוב השיער בעולם הסטיילינג
מה נלמד?
כיצד להתאפר נכון ולסדר את השיער בצורה שתתאים למבנה הגוף הרצוי, להופעה הכללית ולרושם שנרצה ליצור. כך נוכל לשלב הכול באופן מושלם ללוק הכולל שנרצה לעצב. 


פרק שלישי: מאגדים הכל יחד לטוטאל לוק מלא- להיות מוכנה לכל מצב

שיעור 7: הטוטאל לוק
מה נלמד?
הסיבות שמשפיעות על הטוטאל לוק שנרצה לעצב- מדוע ובאיזה נסיבות לבחור סגנון אחד על פני אחר. תרגול פרקטי של שילובים מומלצים וטיפים טרנדיים למראה כולל מהמם ומרשים לכל מצב.

שיעור 8: יסודות השופינג וסידור הארון
מה נלמד?
איך ניתן גם לעשות שופינג וגם לחסוך כסף? בעזרת טיפים יעילים נלמד איך לסדר ולארגן מראש את המלתחה וארון הבגדים הפרטי שלנו. כך נוכל לדעת בדיוק במה להתמקד בסיבוב השופינג הבא.

שיעור 9: סטיילינג יצירתי- פיתוח רעיונות
מה נלמד?
להמציא את עצמנו מחדש בעזרת פתרונות לא שגרתיים וחשיבה "מחוץ לקופסא". נפתח את הביטחון והאומץ ללכת בדרך אחרת, שונה ממה שהכרנו עד כה ונמצא את מקורות ההשראה הייחודיים שלנו.
נשלב ונצליב את כל הידע שיש לנו על עולם הסטיילינג ונצא מלאות בסטייל, כל אחת בדרך שלה.

חווית צפייה לימודית ואיכותית - בזמן שבכיתה תוכלו לראות את אורטל מזווית אחת, לפעמים דרך מספר אנשים, כאן צוות הצילום והעריכה שלנו דאגו לכם! השיעורים מצולמים מחמש זוויות וכוללים מגוון המחשות ושקופיות שעוזרות להבין ולסכם את החומר הנלמד בצורה שתאפשר לכם להבין בדיוק מה הולך בכל רגע. התכנים מוגשים בצורה ממוקדת, עניינית ונעימה לצפייה.מכל זמן ובכל מקום - אנחנו יודעים איך זה: למה לצאת מהבית, כשאפשר לא? השיעורים שלנו מאוחסנים בשרתים מתקדמים שעוזרים לנו לשמור על איכות צפייה מקסימלית, והם ניתנים לצפייה בכל זמן ומקום. לא משנה אם אתם במיטה או בתאילנד!


בקצב האישי שלכם - משהו לא ברור? לא מובן? אל דאגה, תוכלו בכל רגע לחזור כמה רגעים לאחור, כמה פעמים שתרצו, ולעבור שוב על הדברים בלי צורך להרים אצבע ולשאול, ובלי חוסר נעימות.

קהילה לומדת - בכל זאת יש לכם שאלות? מעולה, אנחנו פה! במערכת הצפייה באיזור האישי קיים קישור לפורום בו תוכלו לשאול שאלות, לבקש עצות, טיפים והבהרות ממשתתפים אחרים שלקחו את הקורס, וגם מאורטל המוכשרת בעצמה!

שומרים על הכיס שלכם - הידע המקצועי, הטכניקות המעשיות, הטיפים, היישומיים והתובנות החשובות לביצוע - עולים הרבה מאד כסף בחוץ, באמצעות פיתוח של יכולת עצמאית ובמחיר נגיש לכל כיס, תוכלו לשמור את הכסף שלכם אצלכם ולהתחיל לסמוך אך ורק על עצמכם.

אורטל טימור, מומחית לאופנה וסטיילינג.
בעשר השנים האחרונות, אורטל פיתחה שיטה ייחודית הנקראת "המלתחה החכמה" והיא מובילת דעת קהל, בעלת בלוג מצליח ומנהלת את קבוצת "לייפסטייל ומינימליזם" בפייסבוק המונה כששת אלפים משתמשות.
אורטל מעבירה את הידע הרב שיש לך בתחום האופנה והסטיילינג בצורה פשוטה, ברורה וקלה ליישום.
כל אחת יכולה להתחבר בקלות לאורטל ולקבל את כל המידע הנחוץ לרכישת מיומנות הסטיילינג.

שיטת למידה אחרת - אנחנו ב WebAcademix פיתחנו שיטת לימוד ייחודית המשלבת חווית צפייה נעימה ואיכותית יחד עם חווית למידה אינטראקטיבית המותאמת לתהליך הלימוד וההבנה, וזאת בכדי שתוכלו להפוך כל ידע ליכולת מעשית.

 

התמקדות במטרה - קורס "אופנה וסטיילינג למתחילות"  תוכנן ונבנה בקפידה להשלמת התהליך להשגת המטרה. בהתחלה נקבל את המידע הבסיסי על אופנה וסטיילינג ההכרחי להתחלת התהליך. לאחר מכן, נרחיב על האביזרים המשלימים לקבלת הטוטאל לוק ולבסוף, נעבור על טרנדים חמים ודרכים לגבש את הדרך המיוחדת והיצירתית כדי לצאת לדרך עצמאית וחדשה של סטייליסטית מתחילה, למלתחה נוטפת סטייל,  בעזרתה של אורטל המומחית האופנתית שלנו.


בלי מלח – הקורס ממוקד וברור, מעניין ומכיל רק את מה שחשוב בתכלס, ללא נושאים תפלים. כל שיעור מתמקד בנושא אחר וכל השיעורים יחד משלימים לקורס כולל המכיל את על המידע הנחוץ לקבלת התמונה המלאה.

 

סדר וארגון - הקורס בנוי בצורה תהליך מאורגן ומסודר לפרטי פרטים, בכדי לאפשר לכם ללמוד ולהבין בדרך יעילה, הדרגתית ומקצועית.

מרצים מובילים - חשוב לנו שהמידע יועבר על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם. בקורס הזה תוכלו ללמוד מאורטל טימור-  מומחית לאופנה וסטייל העוסקת בתחום כ-10 שנים. אורטל היא מעצבת דעת קהל, בעלת בלוגים וקבוצת פייסבוק מצליחה ומתארחת בתכניות טלוויזיה שונות לייעוץ והכוונה אישית ומקצועית. מוזמנות להכיר אותה עוד קצת, ממש כאן, בטאב מימן (להכיר את המרצה).


זכאות לתעודה - ברגע שתסיימו את הקורס, תהיו זכאים לתעודת השתתפות מבית WebAcademix!

טואול - בניית אתרים באינטרנט